O nás

Firmu Elektro M.T. založil v Lučenci 1. 3. 1994 Miroslav Tóth, pôvodne ako malú predajňu spojenú s opravovňou domácej spotrebnej elektroniky. Zakrátko sa však hlavným predmetom podnikania firmy Elektro M.T. stal výhradne obchod s domácimi spotrebičmi, bielou a čiernou technikou. Mnoho zákazníkov z okolí Lučenca si práve našu firmu zvolilo za svojho dodávateľa domácej elektroniky aj vďaka odbornému a ochotnému personálu, načo kladieme veľký dôraz. Časom firma začala expandovať a postupne boli pod firemnou značkou otvárané ďalšie predajne v mestách: Ružomberok, Lučenec, Fiľakovo, Banská Štiavnica, Veľký Krtíš a Krupina. V súčasnosti má firma 6 predajní so širokým sortimentom domácej elektroniky a spotrebičov všetkých svetových značiek a výrobcov a v poslednej dobe sa v novom sortimente objavila aj výpočtová a kancelárska technika.

Čierna technika: Naši najvýznamnejší dodávatelia tzv. čiernej techniky, medzi ktorú patria televízory, rádiá, CD a DVD prehrávače, domáce kiná atď. sú výrobcovia značiek SAMSUNG, Panasonic, SONY, LG, ORAVA a SENCOR. V našich predajniach disponujeme širokým sortimentom tovaru práve týchto značiek. Do 48 hodín môžeme vďaka vyspelému objednávkovému systému taktiež dodať výrobky všetkých ostatných značiek dostupných na Európskom trhu.

Biela technika: Naši najvýznamnejší dodávatelia tzv. bielej techniky, medzi ktorú patria chladničky, mrazničky, práčky, sporáky, rúry na pečenie, umývačky riadu a široký sortiment vstavaných spotrebičov sú výrobcovia značiek Gorenje, Mora, Electrolux, Whirpool, FAGOR, ETA, Zelmer, Solac, Tefal, Moulinex, Krups, Sencor a BEKO. V našich predajniach disponujeme širokým sortimentom tovaru práve týchto značiek. Do 48 hodín môžeme vďaka vyspelému objednávkovému systému taktiež dodať výrobky všetkých ostatných značiek dostupných na Európskom trhu.

Rozvoz tovaru: V mieste sídla každej predajne poskytujeme našim zákazníkom rozvoz u nás zakúpeného tovaru ZADARMO.

Servis: Poskytujeme záručný aj pozáručný servis na všetok u nás zakúpený tovar.

Splátky: Spolupracujeme so všetkými významnými splátkovými spoločnosťami pôsobiacimi na našom trhu. Žiadosti a zmluvy vybavíme za Vás v ktorejkoľvek z našich predajní bez zbytočného čakania.

webovú stránku vyrobil Robo Janeček na redakčnom systéme P-SYS